Some Text /

Centrum Reklamy

Drukarnia

PORA NA ZMIANĘ... SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KONTAKT

get in touch

ZRÓBMY TWOJĄ FIRMĘ LEPSZĄ


  kod bezpieczeństwa:
  security code
  Proszę wpisać kod zabezpieczający:

  Submit

  Kamień Pomorski

  Świnoujście

  Zależy nam na zachęceniu Państwa do kontaktu z nami w przypadku pytań, wątpliwości oraz potrzeby uzyskania dodatkowych informacji z obszaru Reklamy. Aby ułatwić Państwu komunikację, a także w celu podtrzymania relacji, podajemy bezpośredni kontakt do osoby zajmującej się grafiką w Banasiak Reklamy.  

  Skontaktuj się z nami

  Z pewnością udzielimy informacji i postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania dotyczące zarówno naszych produktów, jak i rynku wyrobów reklamowych. Zależy nam na poznaniu opinii wszystkich tych którym oferujemy usługi, ponieważ to Państwa zdanie w znacznym stopniu przyczynia się do poprawy jakości naszych produktów.

   

  Nasza Infolinia

  •  Udziela informacji na temat naszej firmy, produktów oraz różnych aspektów działania w reklamie, marketingu social mediach oraz bez wątpienia doradzimy co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Państwa.
  •  Przyjmuje i analizuje sugestie i opinie na temat naszych produktów w celu zapewnienia ich najlepszej jakości.
  •  Zapewnia wysoką jakość obsługi i informacji wszystkim  zainteresowanym promocją własnego biznesu.
  strony internetowe

  DRUKARNIA KAMIEŃ POMORSKI

  Drukarnia w Kamieniu Pomorskim  Banasiak Reklamy oferuje przede wszystkim druk materiałów reklamowych, w tym: długopisy, ulotki, naklejki, wizytówki, plakaty, zaproszenia, katalogi, foldery a także całą paletę innych usług. Nasze projekty graficzne z pewnością cechuje profesjonalny wygląd, innowacyjne pomysły ciekawy design i kreatywność. Nasza drukarnia umożliwia wykonywanie szeregu uszlachetnień druków, wysoką jakość i żywe i trwałe kolory. Zamówiony produkt  możesz odebrać z naszego biura znajdującego się na ulicy Adama Mickiewicza 53 lub możemy go wysłać na dowolny adres. Terminy realizacji nawet w 24 godziny. W zależności od Twoich potrzeb możemy dobrać odpowiednią technikę druku, tak by zamówienie było zrealizowane szybko i w dobrej cenie. Najlepsza Agencja Reklamowa w powiecie Kamieńskim to My! Dodatkowo nasz dział graficzny wykona potrzebne zdjęcia i zaprojektuje wszystko według Państwa wskazówek.