Some Text /

Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe z własnym nadrukiem

Koszulki reklamowe
Koszulki reklamowe z logo
Koszulka z nadrukiem modą dtf

W firmie BANASIAK REKLAMY oferujemy koszulki z własnym nadrukiem reklamowym. W ofercie posiadamy koszulki damskie, koszulki męskie (lub unisex), a także koszulki dziecięce. Dzięki temu bez trudu zamówią Państwo u nas koszulki reklamowe, które idealnie trafią do wybranej grupy docelowej. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo koszulki firmowe na odzież roboczą dla pracowników, czy koszulki z nadrukiem wykonamy koszulki na każdą okazję. Nadruk na koszulkach najczęściej wykonujemy metodą sublimacji DTG oraz DTF. Oferujemy wyłącznie dobrej jakości, markowe T-shirty reklamowe z bawełny w różnych fasonach, luźniejsze, dopasowane. Zamów u nas swoje koszulki z nadrukiem! Jeśli wybór przysparza problemów proszę o kontakt telefoniczny 730 929 031. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 – 17:00 a w sobotę do 15:00. Zobacz też co robimy w social mediach i internecie.

Koszulki Reklamowe Polo

Koszulki reklamowe

DTF

Koszulki Reklamowe

DTG

Koszulki reklamowe

Sublimacja

Koszulki Reklamowe Kamień Pomorski

Folia flex

Koszulki Reklamowe Gryfice
Banasiak Reklamy

Unikalne, indywidualne zaprojektowanie koszulki z własnym nadrukiem na zamówienie. Propozycja ta skierowana jest nie tylko dla osób prywatnych, ale i do firm chcących się dobrze pokazać. Wiemy, że w biznesie dobrej jakości produkt i fachowa obsługa to nie wszystko. Aby firma odniosła sukces na rynku, musi zwrócić na siebie uwagę Klienta, pokazać się od jak najlepszej strony. Niebanalnym, cieszącym się coraz większą popularnością pomysłem na takie wyróżnienie się są właśnie t-shirty, bluzy, torby, kubki czy koszulki z nadrukiem na zamówienie. Ubrania z nadrukiem mogą posłużyć jako prezent dla Klienta lub też reklama własnej firmy – jak je wykorzystasz, zależy tylko od Ciebie. Zaprojektuj t-shirty ze swoim logo, personalizowane kubki dla pracowników, niezapomniane upominki dla Klientów i kontrahentów – a to tylko kilka naszych propozycji.

Koszulki reklamowe to tylko 1 z wielu pomysłów na reklamę

Przyjdź do nas, razem napewno zaprojektujemy coś unikatowego coś czego niema nikt. Pracujemy na programach Adobe. gigantami z firm zajmującymi się produkcją koszulek są Fruit of the Loom , JHK oraz MALFINI

Zapraszamy

Koszulki reklamowe projekty

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *