Some Text /

Centrum Reklamy

Drukarnia

o Firmie

O Firmie – jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą reklamową w Kamieniu Pomorskim dla której niema rzeczy nie możliwych.

Banasiak Reklamy

zobacz nas na YouTube

O Firmie banasiak reklamy

O Firmie -dlaczego my?

Szukasz dobrej Drukarni lub Agencji Reklamowej?

Witamy cię serdecznie, Banasiak Reklamy z pewnością pomoże w reklamie. 
Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy Klientów poprzez istotnie  prawidłową wizualizacje firmy. Dlatego przy osiąganiu celów kierujemy się przede wszystkim ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Istotnie pracujemy dla tego, żeby Twoja firma znalazła się spośród najlepszych w branży.

W rezultacie współpracy otrzymasz to czego szukasz.

80% informacji przyjmujemy za pomocą oczu, dlatego musisz zadbać o właściwe pozycjonowanie Twojej marki
W rezultacie współpracy z nami Twoja firma zostanie zauważona.

0 +

Lat doświadczenia

0 +

Wykonanych projektów

O Firmie

O firmie - Co oferujemy?

Banasiak Reklamy Agencja Reklamowa w Kamieniu Pomorskim to: przede wszystkim najlepszy wybór. Twoja reklama prawdopodobnie będzie widoczna jak nigdy dotąd. Z pewnością inwestycja w jakąkolwiek reklamę przyniesie ci zysk ponieważ jest ona dźwignią handlu. W związku z tym nasza oferta z roku na rok istotnie rośnie tak jak niewątpliwie rosną oczekiwania klientów.

Szybkość wykonania zadań

System rezerwacji dla hoteli, ośrodków wypoczynkowych

Nasza Agencja Reklamowa stworzy system rezerwacji zarazem ze stronę www dla Twojego hotelu, domu gościnnego czy ośrodka wypoczynkowego. Niewątpliwie tworzymy także systemy rezerwacji dla lekarzy, notariuszy itp.

O FIRMIE -Drony

Banasiak Reklamy to niewątpliwie Agencja Reklamowa, to także oferta nagrywania dronem na terenie zachodniopomorskiego. Nasz Mavic 3 to prawdziwa bestia spośród dronów (jeśli interesujesz się dronami, wiesz o czym mówię:) Oferjemy nagrywanie dronem, robienia zdjęć z loty ptaka na terenie całego zachodniopomorskiego.

Nowoczesne strony WWW

Nasza Agencja Reklamowa pewnością zaprojektuje i zrealizuję dla ciebie wyjątkową stronę www pozycjonowaną pod SEO w wyszukiwarkach.

Idealne projekty według Twoim wymogom

Banasiak Reklamy to Agencja Reklamowa, Drukarnia w Kamieniu Pomorskim którą dba o jakość zrealizowanych usług i satysfakcję klienta na najwyższym poziomie. Dlatego nasze projekty graficzne muszą być przede wszystkim wyjątkowe dla ciebie.

O FIRMIE - PRAWDZIWY ZWYCIĘZCA

DRON MAVIC 3

Przede wszystkim jako miłośnik nagrywania i fotografii bardzo długo poszukiwałem właściwego drona dla swojej firmy żeby istotnie zaoferować jakościowe usługi nagrywania i fotografii dronem na terenie zachodniopomorskiego. 
I właśnie DJI Mavic 3 to z pewnością dobry wybór!
Nagrywanie i fotografowanie robione za pomocą tego sprzętu jest niewątpliwie solidne, montaż robionych przez DJI Magic 3 filmów i obróbka zdjęć, które oferuje nasza Agencja reklamowa w Kamieniu Pomorskim jest zrobiona na najwyższym poziomie.
Zapraszamy Państwa z korzystania z naszej oferty, z pewnością zostaniecie zadowoleni! Gwarancja od właściciela i miłośnika nagrywania i fotografowania dronem 🙂

banasiak_podpis-02

Radosław Banasiak
właściciel

Dron Kamień Pomorski

Zdjęcia reklamowe tronem dla biur nieruchomości z pewnością przyczynią się do zwiększenia sprzedaży co istotnie wpłynie na ich finanse. niewątpliwie pokazanie klientowi działki z lotu ptaka w przeciwieństwie do aparatu fotograficznego jest idealnym rozwiązaniem.

Dla wyjaśnienie krótki film reklamowy bezsprzecznie pokaże więcej niż aparat. Reasumując dron to z pewnością dobre narzędzie pracy dla firmy reklamowej.