Some Text /

Agencja Reklamowa

banasiak_logo_biał_Obszar roboczy 1

o firmie

zobacz nas na YouTube

Zapraszamy do banasiak reklamy

dlaczego my?

Szukasz dobrej Drukarni czy Agencji Reklamowej?

Witamy cię serdecznie, Banasiak Reklamy z tej strony.
Naszym celem jest pomnażanie pieniędzy Klientów poprzez prawidłową wizualizacje firmy. Dlatego przy osiąganiu celów kierujemy się wyłącznie ich potrzebami, ambicjami, determinacją oraz apetytem na ryzyko. Przede wszystkim pracujemy dla tego, żeby Twoja firma znalazła się spośród najlepszych w branży.

W rezultacie współpracy otrzymasz to czego szukasz.

80% informacji przyjmujemy za pomocą oczu, dlatego musisz zadbać o właściwe pozycjonowanie Twojej marki
W rezultacie współpracy z nami Twoja firma zostanie zauważona.

0 +

Lat doświadczenia

0 +

Wykonanych projektów

Co oferujemy?

Banasiak Reklamy Agencja Reklamowa w Kamieniu Pomorskim to:

Szybkość wykonania zadań

System rezerwacji dla hoteli, ośrodków wypoczynkowych

Nasza Agencja Reklamowa stworzy system rezerwacji zarazem ze stronę www dla Twojego hotelu, domu gościnnego czy ośrodka wypoczynkowego. Tworzymy także systemy rezerwacji dla lekarzy, notariuszy itp.

Drony

Banasiak Reklamy to nie tylko Agencja Reklamowa, to także oferta nagrywania dronem na terenie zachodniopomorskiego. Nasz Mavic 3 to prawdziwa bestia spośród dronów (jeśli interesujesz się dronami, wiesz o czym mówię:) Oferjemy nagrywanie dronem, robienia zdjęć z loty ptaka na terenie całego zachodniopomorskiego.

Nowoczesne strony WWW

Nasza Agencja Reklamowa zaprojektuje i zrealizuję dla ciebie wyjątkową stronę www pozycjonowaną pod SEO w wyszukiwarkach.

Idealne projekty według Twoim wymogom

Banasiak Reklamy to Agencja Reklamowa, Drukarnia w Kamieniu Pomorskim którą dba o jakość zrealizowanych usług i satysfakcję klienta na najwyższym poziomie. Dlatego nasze projekty graficzne muszą być wyjątkowe dla ciebie.

PRAWDZIWY ZWYCIĘZCA

DRON MAVIC 3

Jako miłośnik nagrywania i fitografii bardzo długo poszukiwałem właściwego drona dla swojej firmy żeby zaoferować jakościowe usługi nagrywania i fotografii dronem na terenie zachodniopomorskiego. 
I właśnie DJI Mavic 3 to jest właściwie to!
Nagrywanie i fotografowanie robione za pomocą tego sprzętu jest solidne, montaż robionych przez DJI Magic 3 filmów i obróbka zdjęć, które oferuje nasza Agencja reklamowa w Kamieniu Pomorskim jest zrobiona na najwyższym poziomie.
Zapraszamy Państwa z korzystania z naszej oferty, napewno zostaniecie zadowoleni! Gwarancja od właściciela i miłośnika nagrywania i fotografowania dronem 🙂

banasiak_podpis-02

Radosław Banasiak
właściciel