Some Text /

Centrum Reklamy

Drukarnia

Oferta

Oklejanie witryn

Oferta Wyklejanie witryn jest jednym z najpopularniejszych sposób oznakowania biura lub punktu sprzedaży. Świadczymy usługi montażu. Wyklejona witryna przyciąga spojrzenia przechodniów i buduje wizerunek profesjonalnej firmy. Dodatkowo oklejenie okien folią umożliwia osłonięcie wnętrza przez wzrokiem niepowołanych  osób, czy też ochronę przez światłem słonecznym

Adress book on a computer

Usluga Bindowania

To doskonała metoda szybkiego, starannego i niedrogiego opakowania dokumentów, od kilku kartek sprawozdania, do wielostronicowe skrypty i prace zaliczeniowe. 

stamp isolated on white background

Pieczatki Biurowe

Pieczątka firmowa jest jedną z najważniejszych rzeczy, które identyfikują firmę. Stemple tego typu są zasadniczo większe od imiennej. W zależności od wybranego rozmiaru, pieczątki firmowe mogą zawierać różną ilość informacji. Warto na niej umieścić wszystkie dane kontaktowe, które pozwolą na łatwą identyfikację przedsiębiorcy. Pieczątki firmowe zawierają przede wszystkim takie informacje jak nazwa firmy, adres jej siedziby, NIP czy REGON.

usługi

Laminowanie

Dzięki usłudze laminowania można zabezpieczyć praktycznie każdy rodzaj dokumentu. Przykładowo mogą to być akty urodzenia, materiały PR-owe oraz reklamowe, karty menu w restauracjach, zdjęcia, plakaty, legitymacje szkolne i inne.

usługi

Drukowanie /Skanowanie

Możliwość wydruku na różnych materiałach przebieraj w naszym asortymencie bez ograniczeń! Różne rodzaje papierów, folia i wiele innych. wybierz materiał, który najlepiej pasuje do Twojego projektu papier zwykły, ozdobny samo­przylepny karton do 350 g folia samo­przy­lepna ety­kiety i wiele innych

usługi

Logo na Koszulkach

Koszulki firmowe z logo to jedne z najbardziej znanych i najchętniej stosowanych sposobów na reklamowanie swojej firmy i usług.  Są trwałe i bardzo skuteczne w promowaniu marki. Nic więc dziwnego, że wiele przedsiębiorstw firm kładzie nacisk na rozmaite rodzaje koszulek reklamowych dla swoich pracowników, klientów i ich rodzin

usługi

Optymalizacja SEO

Działanie w postaci optymalizacji strony internetowej ( SEO ) prowadzi do lepszego dostosowania danej witryny wedle określonych potrzeb. W głównej mierze mowa tu o przystosowaniu strony do zasad wyznaczonych przez algorytmy wyszukiwarek internetowych i oczekiwań osób z niej korzystających. Finalnie doprowadza to do poprawy pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania oraz zwiększa szybkość ładowania.

Young woman making a corporate demonstration video

Montowanie Filmów

Jednym z najpopularniejszych metod promowania się jest nagrywanie swoich produktów oraz promowanie ich przez takie media jak YouTube. Jest to najnowocześniejszy sposób promocji własnej firmy.

usługi

Artykuly Biurowe

Profesjonalne akcesoria biurowe pomagają w organizacji pracy biura i odpowiedniej archiwizacji dokumentów. Wiedząc o tym mamy do zaoferowania w naszym sklepie papierniczym szeroki ich wybór.

Banery 
Reklamowe

Banery reklamowe, to produkty, których moda nie przemija. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że ten wielkoformatowy produkt może być używany zarówno jako reklama na zewnątrz, jak i wewnątrz. Najważniejszą korzyścią jest wysoka odporność na trudne warunki atmosferyczne. 

usługi

Logo
Firmowe

Logo to nie tylko prosty symbol graficzny, który tworzysz, bo Twoja konkurencja również go ma. Przede wszystkim ten element ma ogromne znaczenie marketingowe, a przy jego pomocy zyskasz zupełnie nową jakość, a nawet zmienisz swój wizerunek.

cropped view of woman using laptop with booking website

Firmowa Strona WWW

 Nasi doświadczeni specjaliści stworzą dla Ciebie skuteczną i profesjonalną witrynę która będzie wzorem wśród konkurencji  Każda z naszych stron posiada certyfikat SSL oraz system CMS. 

usługi

Ulotki
Reklamowe

Świetny pomysł na reklamę twojego biznesu. Ich poręczna forma, treściwość, bezpośredni sposób dystrybucji i niewielkie rozmiary, pozwalają na dotarcie do dużego grona odbiorców, czyli potencjalnych klientów.

Naklejki,
Etykiety

Ekonomiczne rozwiązanie jeżeli chcesz przykleić naklejki na zamówienia z własnym nadrukiem, na paczki, na kubki, na butelki, na opakowania lub jeżeli mają posłużyć jako etykiety na koperty lub jako wlepki firmowe. W takich sytuacjach naklejki na folii będą idealne dla Ciebie.

usługi

Wizytówki

Pomagają w nawiązaniu kontaktu, ułatwiają nam zapamiętanie imienia i nazwiska rozmówcy orazPozwalają na zbudowanie profesjonalnego wizerunku w oczach naszego rozmówcy

Tworzymy unikatowe projekty

Działamy kompleksowo, od podstaw projektujemy logo, tworzymy nowoczesne strony internetowe, projektujemy i drukujemy materiały reklamowe, wdrażamy kampanie Google Ads, pozycjonujemy, sprzedajemy poprzez social media – wszystkie te działania spinamy w spójną i skuteczną strategię. Pracujemy każdego dnia na sukces naszych klientów!